دانلود کتاب آموزش تعمیر خودرو سواری با فرمت PDF

دانلود کتاب آموزش تعمیر خودرو سواری با فرمت PDF

این کار باعث می شود که اشکالات و ایراداتی که دارند مشخص شود و کار را به درستی یاد بگیرند. علاوه بر این، در آزمون عملی فنی حرفه ای نیز تسلط خیلی خوبی دارند و در نتیجه نمره قبولی را کسب می کنند. دیفرانسیل ها وظیفه این را دارند که گشتاور یا نیرو را از موتور تقسیم کنند و به آن اجازه دهند تا نیرو را به لاستیک ها بفرستند. در خودروهای دیفرانسیل جلو یا عقب فقط یک دیفرانسیل وجود دارد اما در خودروهای چهار چرخ محرک هم دیفرانسیل جلو و عقب و حتی احتمالاً دیفرانسیل وسط وجود دارد. مانند بسیاری از قسمت های خودروی شما، دیفرانسیل ها باید روغن کاری شوند تا از عملکرد مناسب اطمینان حاصل شود.

  • Electronic Control Unit که به اختصار ECU نامیده می شود واحد کنترل الکترونیک خودرو و یا مغز متفکر خودرو می باشد که در ایران نوپاست.
  • به عنوان مثال می توان به تعمیر ترمز، تهویه مطبوع (که نیاز به آگاهی از مقررات دولتی دارد)، گیربکس یا مکانیک جلویی اشاره کرد.
  • برای اثبات این توانمندی، کافیست پس از اتمام دوره آموزشی در آزمون نماتک شرکت کرده و با کسب نمره قبولی مدرکی قابل استناد برای صنایع و موسسات دریافت کنید.

تعمیرات صندلی برقی ماشین ایرانی اکثرادرگیر یک موتور و دستگاه انتقال قدرت است و ممکن است سیم کشی صندلی برقی دچارایراد شده باشد. اما در نمونه های مدرن تر و تعمیر صندلی برقی ماشین مدرن اقدامبه تعمیر قطعاتی مانند تنظیم جلو و عقب صندلی خودرو، تنظیم کفی صندلی برقی ماشین،تعمیر قطعاتی مانند گرم کن، ماساژور و حتی قطعات مانند حافظه تنظیم نشیمن رانندههستند، می پردازند. نگهداری و تعمیرات خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین، یکی از امور بسیار مهم در شرکت‌هایی است که با این ناوگان سر و کار دارند. چرا که هزینه‌ی نگهداری خودروهایی از این دسته، بسیار بالا بوده و گاهی بی‌توجهی به آن می‌تواند سازمان را به مرز ورشکستگی برساند. زیرا پیش‌بینی کردن وقایع می‌تواند مدیران را تا حد زیادی در حالت آماده‌باش نگه داشته و هزینه‌های ناشی از غافل‌گیری را کاهش دهد.

  تعمیرات و بازسازی صفر تا صد ساختمان تعمیرات منزل

راهنمای تعمیرات باز و بست سپر و قطعات جانبی سپر در خودروی هایما توربو شارژ

✅ در گام اول ابتدا باید اقدام به برقراری اتصال میان دیاگ و خودرو نمایید. منظور از ریست کردن ایسیو یا کامپیوتر ماشین همان پاک کردن برنامه هاست که ذکر کردیم. انجام این کار در زمان ایجاد برنامه های نادرست و نا کارآمد الزامی می‌باشد و به صورت کلی به دو شکل دستی و یا به کمک دیاگ امکان پذیر است. ارجاع تخلف به مرجع ذی‌ربط به معنای احراز تخلفات صورت گرفته از طرف تعمیرکار است و باید تصمیم نهایی نیز اتخاذ شود. زمانی که شاکی ادعای انجام تخلفی را از تعمیرکار مطرح می‌کند، مرجع رسیدگی‌کننده نمی‌تواند به صرف گفته او اقدام به صدور رای کند. در هرصورت زمانی که شکایت‌تان به ثبت رسید، نوبت به مرحله بررسی شکایت می‌رسد.

مورد اول درتعویض شیشه ماشین شبانه روزی

هم‌اکنون در بازار کشور ما نیز بیش از ده‌ها برند مختلف از خودرو‌های چینی عرضه می‌شوند که توانسته‌اند مشتریان زیادی را به سوی خود بکشانند. حجم بالای این خودروها در کشور نشان دهنده این موضوع است که به همان مقدار خرابی های آنها هم بیشتر می شود. در صورت خرابی موتور خودروهای چینی نیاز به تعمیرکار متخصص می باشد که توانایی تعمیر انواع مدل های مختلف خودروهای چینی مدیران و کرمان موتور را داشته باشد و در این زمینه تجربه کافی داشته باشد. یادگیری تعمیر انواع مدل های مختلف خودروهای چینی کاری دشوار است و نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی دارد.آموزشگاه فنون برق دوره آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی را زیر نظر برترین اساتید و به صورت عملی آموزش می دهد. در این دوره هنرجو تعمیر موتور خودروهای مدیران خودرو کرمان موتور از قبیل جک، لیفان، تیگو و ام وی ام را به صورت کامل خواهند آموخت. گیربکس خودرو از نیروی وسیله نقلیه برای حرکت موتور در سرعت های مختلف استفاده می کند.

  تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ نصب ویندوز کامپیوتر در محل

از برترین متخصصین شهرتان رایگان قیمت بگیرید، با آن ها چت کنید و بهترین را انتخاب کنید. زمانی که پیشرانه دچار لرزش می شود و توان آن کاهش می یابد می توان این مشکل را در نتیجه خرابی ECU دانست. زمانی که ECU  خراب شود در چند سیلندر جرقه زنی صورت نمی گیرد و پیشرانه شروع به لرزیدن می کند. با استفاده از دستگاه عیب یاب کامپیوتری می توان منشا این لرزش را پیدا کرد و به رفع این مشکل پرداخت.