آموزش نگهداری و تعمیرات جامع ترین دوره ویدیویی مهارتی 40 ساعت

آموزش نگهداری و تعمیرات جامع ترین دوره ویدیویی مهارتی 40 ساعت

شرکت هیولا آلمان با داشتن دفتر در آلمان و دبی به مشتریان خاص خود کمک می کند قطعات و لوازم یدکی خاص و نایاب را از نمایندگی پورشه این کشور ها تهیه و در طی زمان پنج روز کاری در تهران تحویل بگیرند. اگر ناوگان شما از جمله خودروهای شهرداری بوده و وظیفه‌ی تمیز کردن جاده‌ها در زمستان را برعهده دارد، حتما پیش از رسیدن این فصل، عملکرد لوازم جانبی این خودرو را بررسی کنید و مطمئن شوید که به درستی می‌تواند به وظایف خود عمل کند. در واقع در صورتی که خودروی شما موظف به انجام اموری خاص است، پیش از رسیدن هر فصل همه چیز را چک کرده و مطمئن شوید که دقیقه‌ی نود شما را غافل‌گیر نمی‌کند. در دمای زیر صفر، آبی که وارد سیستم سوخت شما می‌شود ممکن است به یخ تبدیل شود و به پمپ‌های سوخت و انژکتورها آسیب برساند.

  • تخصصی بودن کار تعمیرات ایسیو و کمبود نیروی متخصص و حرفه ای در این رشته درآمد تعمیرکار ایسیو را بسیار عالی کرده است.
  • این اتفاق زمانی رخ می دهد که صاحب خودرو نسبت به تعویض تسمه تایم بی توجه بود و با پاره شدن تسمه تایم سوپاپ ماشین کج شده و موتور نیاز به تعمیر اساسی دارد.
  • بازسازی خودروهای فرسوده یا بازسازی ماشین های فرسوده گاه بسیار سخت می شود.
  • (4) برای جمع کردن اتصالات متعدد ، از لوله جمع کننده بیشتری استفاده کنید.
  • همیار می بایست ابتدا محل آسیب دیده را بررسی نماید و سپس در صورت رضایت مشتری شروع به انجام کار نماید.
  • با توجه به این که ایسیو از قطعات مختلفی تشکیل شده است، امکان خرابی هر یک از این قطعات و در نتیجه کار نکردن ایسیو وجود دارد که در این صورت برای تعمیر آن حتما باید به تعمیرکار مراجعه کرد.
  دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و مهندسی معکوس آموزشگاه فنی حرفه ای دکتر برد

تعمیرکاران خودرو، در صورتی که در حیطه کاری خود دچار تخلف شوند، از طرف مردم، مورد شکایت قرار می‌گیرند. حقیقت امر این است که شرایط جدیدی برای تعویض پلاک خودرو در سال 1402 تعیین نشده است و طبق منوال همیشگی جریان دارد. همانطور که اشاره شد، قبل از هر چیزی باید در سامانه مربوط به نوبت دهی تعویض پلاک، اقدام به اخذ نوبت در یکی از مراکز معتبر نمایید. سپس با در دست داشتن مدارک مورد نیاز در وقت و تاریخ مقرر، نسبت به آن اقدام نمایید. لازم به ذکر است که حضور هر دو طرف، یعنی هم خریدار و هم فروشنده و همچنین حضور فیزیکی خودرو الزامی است. برای کارخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌هایی که در شهرهای دیگر دارای شعب و دفاتر می‌باشند، بر اساس مندرجات اساسنامه و روزنامه رسمی آن‌ها با ذکر آدرس دقیق محل شعبه پس از تأیید اداره ثبت شرکت‌های شهر مدر نظر اقدام صورت گیرد.

سوالات متداول در رابطه با آموزش مکانیک خودرو

سنسورها تقریبا در تمام قسمتهای اتومبیل وجود دارند و هر کدام جنبه های مختلفی از خودرو را زیر نظر دارند. بوش سیلندر قطعه ای استوانه ای از جنس فولاد یا چدن است که برای ایجاد محیط مناسب جهت حرکت پیستون ها درون سیلندر تعبیه شده است. بوش سیلندر با رینگ های پیستون در تماس بوده و بعد از مدت زمان مشخصی نیاز به تعویض دارد. بوش سیلندر دارای انواع مختلفی است که از مهمترین آنها می توان به بوش سیلندر آب گرد یا مرطوب، بوش سیلندر خشک و بوش سیلندر شیار دار اشاره کرد. باتری خودرو یکی از مهمترین قطعاتی است که وظیفه ذخیره و انتقال انرژی الکتریکی را بر عهده دارد.

  دانلود کتاب آموزش تعمیر خودرو سواری با فرمت PDF

– منطقه ای که در آن کار می کنید :

در زیر با نحوه ی شروع کار و پروسه هایی که برای شروع و استارت کارتان نیاز دارید را مطالعه خواهید نمود . در این صورت می توانید گاراژ شخصی خودتان را احداث کنید و هزینه  های سرمایه گذاری و هزینه های ابزار و قطعاتی که باید تهییه کنید را بررسی کنید و برای شروع کارتان دقیق ترین تصمیم گیری را اخذ کنید. تمامی مباحث و سرفصل های آموزشی در کلاس ها مطابق با نیاز بازار کار است.

تعمیر کاتالیزور تعمیر کاتالیست

در صنعت خودرو اصطلاحات زیادی وجود دارد که هنگام تعمیر یا نگهداری خودرو با ان روبرو خواهیم شد. در ادامه این مقاله اصطلاحات تعمیر و خرید خودرو قصد داریم شمارو به این اصطلاحات آشنا کنیم پس با همراه باشد. سایت نیاز کار یک مجموعه ی آموزش رایگان است که با جزوه و فیلم های آموزشی قصد یاد دهی کار های فنی خودرو از افراد پیشرفته تا ماهر را دارد. این امر توضیح می دهد که چرا رانندگان کامیون می توانند بدون استفاده از سوخت قابل توجهی ، خودروهای خود را برای مدت طولانی روشن بگذارند. (یک موتور SI برای تولید قدرت برای غلبه بر محدودیت دریچه گاز به یک مخلوط غنی از سوخت در حالت کار نیاز دارد.) از آنجا که جریان هوای دیزل ثابت است ، توان تولیدی به میزان پاشش سوخت بستگی دارد. با فشردن گاز ماشین، انژکتورها سوخت بیشتری را نسبت به اکسیژن موجود تحویل می دهند.