آموزش آنلاین تعمیرات برد 100% ویژه اشتغال + مدرک

آموزش آنلاین تعمیرات برد 100% ویژه اشتغال + مدرک

با تیم تخصصی شرکت دنیای تعمیر همراه باشید تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات بردهای الکترونیکی برای شما فراهم کنیم. همچنین، شرکت دنیای تعمیر در ارائه خدمات تعمیرات برد الکترونیکی دارای تعهد و حرفه‌ایترین روش‌ها است. تیم فنی ما با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، به سرعت مشکلات تعمیرات برد الکترونیکی شما را تشخیص می‌دهند و آنها را به طور کامل رفع می‌کنند. خرابی بردهای الکترونیکی ممکن است بر اثر یک ضربه پدید آید، به طور مثال بعد از وارد آمدن ضربه به لپ تاپ بعضاً برد آن دچار اشکال می شود و دستگاه به کلی روشن نمی شود.

  • توانایی کاملی در نحوه استفاده از ابزارهای کابردی از جمله کار با مولتی متر ، منبع تغذیه ، اسیلوسکوپ ، دستگاههای هیتر و هویه ، ابزار لحیم کاری (مابع فلکس ، قلع ، خمیر قلع و…) و … در تعمیر بردهای الکترونیکی بدست خواهید آورد.
  • تست قطعات الکترونیکی یکی از مراحل مهم در فرایند عیب یابی و تعمیر انواع بردهای الکترونیکی است.
  • از طرفی هنگامی که این بردهای الکترونیکی دچار ایراد و اشکال می شوند تا قبل از اینکه عیب یابی با استفاده از تجهیزات خاص روی آنها صورت نگیرد عیب آنها قابل تشخیص نیست.
  • بله – این دوره آموزش الکترونیک مقدماتی ، که از پایه ( شناخت قطعات ) به صورت عملی میباشد.

همانطور که در جریان هستید امروزه با توجه نیاز بیشتر تعمیرکارن برای تعمیر برد بدلیل قیمت بالای برد ها تعمیرکاران را به این سمت سوق داده است که از لحاظ دانش علمی خود را ارتقا داده که بتوانند کسب درآمد بیشتری داشته باشند. مخابرات و شبکه موبایل نیز از مباحث تخصصی تعمیرات است که به طور کامل در درس هفتم مورد بحث قرار گرفته است. عیب‌یابی و تست جریان‌کشی از مهم‌ترین مباحث این آموزش هستند و به ترتیب در درس‌های هشتم و نهم به طور کامل معرفی شده‌اند.

  تعمیر کامپیوتر در محل خدمات کامپیوتر در محل کهکشان کامپیوتر

مراحل تعمیر بردهای الکترونیکی کدام است؟

مجتمع فنی برق نیز یکی از آموزشگاه های زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد که در این دوره شما را با مباحثی همچون ساختار برد الکترونیکی، انواع آن و نحوه مونتاژ و طراحی بردها آشنا می کند. البته فراموش نکنید که فاکتورهای دیگری همچون سرعت عمل، مشتری مداری، تبلیغات، ضمانت ارائه خدمات و غیره نیز می توانند تاثیر زیادی بر درآمد شما داشته باشند. به طور کلی می توان درآمدی حدود 10 الی 25 میلیون تومان را برای شغل تعمیرات برد الکترونیکی در نظر گرفت.

چرا آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی مهم است؟

ولی مجموعه نماتک با بسته های آموزشی متنوع این محدودیت را از بین برده است. خیلی ها هم هستن که یکم راجب کار اطلاعات کسب میکنن و شروع میکنن و همه چیز رو موقع کار میخوان یاد بگیرن، من جسارت این آدما رو تحسین میکنم ولی برای صنعت اموزش تعمیر برد این روش معایبش خیلی بیش از مزایاش هستش. با توجه به سختی و دوران اقتصادی نه چندان مطلوبی که این روزها با آن مواجه هستیم، تامین سرمایه اولیه برای بسیاری از کسانی که می خواهند یک کسب و کار یا استارتاپی را راه بیندازند، بسیار سخت و شاید نشدنی باشد. اما خوبی مشاغل فنی نسبت به دیگر مشاغل این می باشد که نیاز به سرمایه اولیه بسیار زیادی وجود ندارد. بله بدون تردید با آموزشها عملی و سطح بالای این آموزشگاه و همچنین استفاده از اساتید صاحب نام در صنعت کارآموزان پس از اتمام دوره خود در این رشته می توانند مشغول به کار شوند. 2- نحوه استفاده از دستگاه نیز در خرابی آن بی تاثیر نیست به طور مثال برای هر دستگاه باید با توجه به قابلیت آن دستگاه از آن استفاده کرد و همچنین زمان استفاده نیز مهم است برخی از دستگاهها توانایی کار کردن به مدت طولانی را ندارند.

  تعمیرات و بازسازی صفر تا صد ساختمان تعمیرات منزل

می دانیم که بردهای الکترونیکی اجزای بسیار حساس و پیچیده ای می باشند و تعمیرات آن ها بسیار تخصصی می باشد و حتما فرد تعمیرکار باید آموزش تعمیرات برد الکترونیکی را سپری کرده باشد و مهارت های مورد نیاز این حرفه را کسب نموده باشد. برای هر مهارتی نیاز به انتقال تجربه به شکل عملی و تمرین و تکرار می باشد. اگر برای یادگیری یک مهارت عملی از آموزش های تئوری استفاده کنیم نمی توانیم منتظر نتیجه درخشانی باشیم. قبل از انتخاب بهترین اموزشگاه تعمیرات بردهای الکترونیکی حتما در مورد سبک آموزش از مسئول مربوطه سوال کنید. در مجتمع پایتخت فناوری ، کارآموزان با انواع بردهای به کار رفته در لوازم خانگی مختلف آشنا شده و قطعات الکترونیکی مونتاژ شده بر روی آنها را می شناسند.